Skip to content

Sokobanja

Reklame


Sokobanja smestaj
Apartmani Bajiæ
Apartman Stanojevic, Sokobanja
Pansion Sunny
Apartmani Markovic
Najbolji Ň°kolski web sajt

Ove godine kompanija Telekom Srbija i Ministarstvo provete i sporta raspisali su konkurs za izbor najboljeg školskog veb sajta. Takmi√®enje je organizovano u kategoriji osnovnih i srednjih škola. Na u√®eš√¶u na ovaj konkurs prijavilo se oko stotinu škola iz cele Srbije. Stru√®ni Ňĺiri koji su sa√®injavali eminentni predstavnici, uglavnom profesori sa Elektrotehni√®kog fakulteta, birali su najbolje prezentacije na osnovu sadrŇĺaja, aŇĺurnosti, dizajna, navigacije i interaktivnosti. Prezentacije su ocenjivali ocenama od 1 do 5, kao u školi.
U kategoriji osnovnih škola prvo mesto osvojila je Osnovna škola "ŇĹarko Zreljanin" iz Zrenjanina koja je svoju školu predstavila na adresi www.zarko.edu.yu . Zahvaljuju√¶i osvojenoj nagradi, pored pohvala i priznanja, škola je dobila deset umreŇĺenih ra√®unara poslednje generacije sa TFT monitorima.
Drugo mesto osvojila je naša škola "Mitropolit Mihailo"  zahvaljuju√¶i prezentaciji na adresi www.osmitmih.edu.yu koju je napravio profesor geografije Saša Stojanovi√¶ sa saradnicima i √įacima. Prezentacija je ocenjena srednjom ocenom 4,14, a zahvaljuju√¶i njoj škola je dobila kompletnu opremu za ure√įenje školskog lista - ra√®unar poslednje generacije, TFT monitor, kolor laserski štampa√®, skener, digitalni fotoaparat i licencirani Majkrosoftov softver.
Tre√¶e mesto osvojila je Osnovna škola "Kosta √źuki√¶" √®iju je prezentaciju napravila u√®enica Marija Gajevi√¶! Njihova prezentacija nalazi se na adresi www.kosta.org.yu i osvojila je 4.00 poena. Zahvaljuju√¶i Mariji, njihova škola je tako√įe dobila vredne poklone a to su: skener, štampa√® i digitalni fotoaparat. Marija je za svoje izuzetno zalaganje dobila I-pod od organizatora ovog takmi√®enja.
 
U kategoriji srednjih škola prvo mesto osvojila je Gimnazija "Sveti Sava" iz Beograda koja je dobila 10 umreŇĺenih ra√®unara. Drugo mesto osvojila je Tehni√®ka škola iz UŇĺica koja je dobila iste poklone kao i naša škola, dok je tre√¶e mesto osvojila Ta i Ta škola iz Odatle.

Za direktore i saradnike organizovan je prijem u prostorijama Telekoma 30-tog septembra. Pored predstavnika Telekoma, na prijelmu su bili i predstavnici Microsofta, Leksmarka, profesori i dekani Elektro i Tehnièkog fakulteta, gosti i pevaèica Leontina.

Na prijemu smo mogli da razmenimo iskustva sa drugim školama u oblasti interaktivnog u√®enja, imlementacije elektronskog dnevnika i direktnog prenosa slika iz škola pomo√¶u veb kamera i servera. Ove nove servise otvori√¶emo na našem sajtu odmah nakon instaliranja permanentnog pristupa internetu koji smo tako√įe dobili od Telekoma u okviru akcije "1000 ra√®unara za 1000 informati√®kih u√®ionica".

Izveštaj Soko TV o ovom konkursu i izjavu direktorke Osnovne škole "Mitropolit Mihailo" date  20.9.2006. moŇĺete pogledati {mgmediabot}images/stories/video/SokoTv 20-9-2006.avi|true(ovde)|300|300{/mgmediabot}, a izjavu webmastera Saše Stojanovi√¶a date 21.9.2006 SokoTV moŇĺete pogledati {mgmediabot}images/stories/video/Sasha na SokoTV 21-9-2006.avi|true(ovde)|300|300{/mgmediabot}

Image

Image
  Јелена Миленовић и Саша Стојановић

Image
     Спонзори и организатори конкурса

Image
   Леонтина, Саша и Миодраг Ивковић

Image
                   Поклон нашој школи
Komentari (3)Add Comment
bravo
napisao Oki , 12, November, 2006
Bravo Sale, svaka cast! Prezentacija OS je zaista lepa. :p
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
Glasova: +0
...
napisao gost , 25, November, 2006
:D
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
Glasova: +0
druga strana medalje
napisao admin , 06, May, 2007
Kao webmaster nagradjenog sajta Osnovne skole Mitropolit Mihailo ukazao bih na jednu stvar;

Autor sajta koji je osvojio 1 mesto nagradjen je od direktorke te Zrenjaninske skole jednim od 12 racunara koliko su dobili.

Autorka 3 mesta Marija Gajevic nagradjena je racunarom i Ipodom i drugim poklonima.

Jedino niko iz moje (tadasnje) skole nije nasao za shodno da bar na kolor stampacu (koji su u paketu dobili) istapma jednu zahvalnicu ili pohvalu. Kompijutersku opremu namenjenu redakciji skolskog lista su medjusobno razdelili, ,a jedninu "cestitku" koju su meni poslali bila je uplatnica na 11.500 koju je racunovodstvena sluzba skole zaboravila da uplati mojoj osiguravajucoj kompaniji i koju sam morao da uplatim u roku od nedelju dana.


Hvala rukovodstvu Osnovne skole ni na cemu.
Sasha.
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
Glasova: +3

Napišite komentar
smanji | povećaj

busy
 

Reklame


Vila √ąair
Kaskade & Panonija - pansion i apartmani
Apartmani Banjica
Vila Natalija
Apartmani Relax
Apartmani Erdeljanov

Doèek Nove godine

Doèek Nove godine Sokobanja

PrijavljivanjeZaboravili ste lozinku?
Nemate nalog? Napravite nalog

Kontakt

Info centar Soko Banja 018-833-988 info@soko-banja.org

SmeŇ°taj

Sokobanja

Prethodne i ove godine privatni smestaj sokobanja 2018 je postao popularan zbog vaucer Sokobanja sobe moguænost. Mnogi stanodavci ponudili su ovu moguænost gostima. Cene smestaja u sokobanji 2018 iste su kao i lane. Izdavanje stanova u Sokobanji kao i izdavanje sobe Sokobanja kao i sobe sa kupatilom u Sokobanji sada se nude preko vauèera. Soko banja smestaj sada se nudi na nekoliko naèina u nekoliko kategorija:

Sokobanja vauèeri

Statistika

Na sajtu su trenutno 1 gost/a i 0 clan/a.
mod_vvisit_counterDanas272
mod_vvisit_counterJuce224
mod_vvisit_counterOve nedelje791
mod_vvisit_counterOvog meseca13007