Skip to content

Sokobanja arrow SOKOBANJSKI FORUMarrow Kultura, Umetnost, Muzika, Film ...arrow dela nagrada Drugog medjunarodnog festivala za decu i omladinu" MIHAL BABINKA"
20 Oktobar, 2021, 01:00:37 am *
Dobrodosli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisnickim imenom, lozinkom i duzinom sesije
 
   Pocetna   Pomoc Kalendar Prijava Registracija  

Stranice: 1   Idi dole
  Stampaj  
Autor Tema: dela nagrada Drugog medjunarodnog festivala za decu i omladinu" MIHAL BABINKA"  (Procitano 5150 puta)
0 clanova i 1 gost pregledaju ovu temu.
sokobanjana
SkoraŇ°nji √®lan
**

Karma: +0/-0
Van mreze Van mreze

Pol: éena
Poruke: 50


« poslato: 21 Februar, 2010, 05:16:53 pm »

dela nagrada Drugog
medjunarodnog festivala za decu i omladinu" MIHAL BABINKA"



U okviru Scene svih kreativnih
u sredu 24.2.2010..godine u 17.25 sati
u Novom Sadu,u odelenju gradske biblioteke "Steva Sremac" (prekoputa Glavne poste) bice dodela nagrada Drugog
medjunarodnog festivala za decu i omladinu" MIHAL BABINKA"

Ziri festivala radio je u sastavu mr Jovan Mihajilo(predsednik), mr Nera Legac, i Stojan Simic Krpica.
Na konkurs je stiglo nekoliko hiljada radova od vise stotina autora iz zemlje
i inostranstva(mahom iz zemalja bivse SFRJ).
u kategoriji do 3o godina
prvu nagrada za prozu dobila je Marina Liptak,studentica u Nitri u Slovackoj,rodjena u Selanci
a za poeziju Nemanja Arsovic iz Novog Sada


ostali

osnovna skola
poezija

prva nagrada Milena Jovanovi√¶ V razred, O҆ "Vasa Pelagi√¶", Leskovac
druga nagrada Jovanka Stankovic iz Kragujevca
tre√¶a nagrada Anja Vuleta III razred, O҆ "J.J.Zmaj" Sremska Kamenica

proza

prva nagrada Marko Jovic iz Nisa
druga nagrada Boris Maric iz Beograda
tre√¶a nagrada Divna Ba√®evi√¶ VII razred, O҆ "J.J.Zmaj" Sremska Kamenica

Srednja Ň°kola

poezija
prva nagrada David Pavlovic iz Beorada
druga nagrada Filimon Mandi√¶, Srednja elektrotehni√®ka Ň°kola, IV razred, Novi Sad
treca nagrada Predrag Lukic iz Nisa
proza
prva nagrada Dragan Zaric iz Kragjevca
druga nagrada Stevan Markovic iz Banjaluke
tre√¶a nagrada Aleksandar Jerki√¶, Srednja elektrotehni√®ka Ň°kola, III razred, Novi Sad


U kategoriji do 3o godina
POEZIJA
prva nagrada Nemanja Arsovic iz Novog Sada
druga nagrada Alojz Mrak iz Ljubljane
treca nagrada Ivana Kresic iz Zagreba

proza
prva nagrada Marina LIptak iz Nitre
druga nagrada Darko Koprivica iz Podgorice
treca nagrada Zoran Kotoveski

uz odgovarajuci program u kojem ce ucestovati Rajica Dragicevic
,mr Pavel Domonji,mr Jovan Mihajilo,Danijela
Popov,Vesna Stojkovic,Sanja Petrovic,Ljubica Vukov
Davcik,Divna Bijelic,Rajica Dragicevic,Gojko Curcic,Sasa Nisavic, mr Nera
Legac,Aleksandar Obrovski,Jasmina
Prodanov,Svetozar Savkovic,Marina
Zinic-Ilic,Branislav Djukic,Tanja Radosevic,Jasna Djukic,Stojan Simic
Krpica...
Sacuvana
« poslato: 21 Februar, 2010, 05:16:53 pm »

 Sacuvana
Stranice: 1   Idi gore
  Stampaj  
 
Prebaci se na:  

Pokrece MySQL Pokrece PHP Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!

Statistika

Na sajtu su trenutno 0 gost/a i 0 clan/a.
mod_vvisit_counterDanas10
mod_vvisit_counterJuce262
mod_vvisit_counterOve nedelje542
mod_vvisit_counterOvog meseca4705