Pansion Sunny
Apartmani Markovic
FK Trebiè - FK Omladinac B 4:1
trebic omladinac b

U 19. kolu Opštinske lige Sokobanja FK Trebi√® je pobedio FK Omladinac iz Blendije sa 4:1 u utakmici odigranoj u nedelju 15.05.2011.godine, na glavnom stadionu na Podini, sa po√®etkom od 17:30 h

FK Trebiè je utakmicu poèeo u formaciji 4-5-1, a trener Milan Trivunac se odluèio za sledeæe igraèe:
Nikola Mileti√¶ - Predrag Boni√¶, Predrag Lepojevi√¶, Nemanja Veljkovi√¶, Milan Milenkovi√¶ - Milan Mileti√¶, Milan Kostadinovi√¶, Miljan Bogojevi√¶, Predrag ŇĹivanovi√¶, Marko Nikoli√¶ - Milan Trivunac.

U igru su još ulazili: Ivan Mladenovi√¶ i Saša Jovi√¶

Utakmica je odigrana na glavnom stadionu na Podini, po lepom vremenu, idealnom za fudbal, pred oko 100-ak gledaoca. U derbiju kola, a moŇĺda i prvenstva postojao je samo jedan tim, FK Trebi√®,koji je sve prisutne iznenadio odli√®nom igrom.

Utakmica je po√®ela veoma dobro za FK Trebi√®, od samog po√®etka FK Trebi√® je napao protivnika i to je radio do kraja utakmice. Redjali su se napadi, stvarale šanse. Posle jedne šanse u 17. minutu u šesnaestercu gostiju najbolje se snašao Marko Nikoli√¶ i sjajnim udarcem ispod pre√®ke doveo Trebi√® u vodjstvo 1:0. Samo dva minuta kasnije u 19. minutu Predrag ŇĹivanovi√¶ je povisio na 2:0. Posle jednog faula gostiju došlo je do guŇĺve u kojoj je jedan igra√® gostiju udario rukom glavu Milana Kostadinovi√¶a, igra√®a FK Trebi√®a i zaradio opravdano isklju√®enje. Nedugo zatim sudija je rešio da poravna brojno stanje na terenu i zbog prigovora islju√®io Predraga ŇĹivanovi√¶a. Vrlo nemirno prvo poluvreme završeno je rezultatom 2:0 za FK Trebi√®.

Drugo poluvreme doneo je još bolju igru FK Trebi√®a. Redjaju se šanse,donekle smešne odluke sudije na štetu Trebi√®a, padaju Ňĺuti kartoni, još dva crvena, sudija na sve na√®ine pokušava da dovede utakmicu pod svoju kontrolu ali dŇĺabe, lepo kaŇĺe naša izreka ''Ne moŇĺe se biciklom na Rusiju'', FK Trebi√® u 60. minutu stiŇĺe do tada ve√¶ nedostiŇĺnih 3:0, opet preko Marka Nikoli√¶a, jednog od najboljih igra√®a FK Trebi√®a na današnjoj utakmici. Ali sudija ne misli tako, pošto FK Omladinac do tada nije stvorio gotovo nijednu šansu, šta drugo ostaje nego PENAL. Izgleda da se samo √®ekalo da neko padne u šesnaestercu FK Trebi√®a i da sudija pokaŇĺe na belu ta√®ku. Posle jedne guŇĺve u šesnaestercu FK Trebi√®a u 77. minutu jedan igra√® FK Omladinca je "srušen" i sudija je naravno pokazao na belu ta√®ku. Siguran sa bele ta√®ke bio je Risti√¶ i tako smanjio prednost FK Trebi√®a na 3:1. Do kraja utakmice FK Trebi√® je stvorio još 2,3 stopostopne šanse i postigao jedan gol, posle o√®iglednog penala u 90. minutu koji je sudija morao da svira. Siguran sa bele ta√®ke bio je Milan Mileti√¶.Epilog 4 postignuta gola FK Trebi√®a, diskutabilno sudjenje, 7 Ňĺuta, 4 crvena kartona, jedna krivi√®na prijava...U svakom slu√®aju moŇĺemo biti prezadovoljni igrom,tr√®anjem i zalaganjem igra√®a ali šteta što su male šanse da Trebi√® osvoji šampionski pehar u ovoj sezoni koji po prikazanoj igri i fondu igra√®a sigurno zasluŇĺuje.

Izvor: fktrebic.info